Ewidencja czasu pracy kierowców

Dla firm transportowych prowadzimy rozliczanie i ewidencję czasu pracy kierowców z wykresówek oraz kart kierowców tachografów cyfrowych. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz licencjonowane oprogramowanie w najnowszych wersjach wspomagające rozliczanie czasu pracy oraz czytniki kart kierowców i skanery wykresówek.

Na podstawie tarcz tacho i/lub plików cyfrowych z kart kierowców (na życzenie klienta pobieramy dane z kart kierowców i pamięci tachografów cyfrowych) oraz dodatkowej dokumentacji odnoszącej się do czasu pracy kierowcy wykonujemy raporty zgodne wymogami Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) oraz Inspekcji Transportu Drogowego (ITD)

Przygotowana ewidencja czasu pracy kierowcy na podstawie odnośnych przepisów kodeksu pracy i ustawy o czasie pracy kierowców zawiera m.in. wyliczania czasu pracy, godzin nocnych, godzin pracy w niedziele i święta, nadgodzin 50% i 100%, dyżurów 50% i 100%, odbiory, nieobecności.

Analiza danych pod kątem przestrzegania przez kierowców przepisów rozporządzenia (WE) 561/2006 zawiera wykaz naruszeń wraz z odpowiadającymi im wysokościami mandatów nakładanych na przedsiębiorcę przez ITD.

Raporty mogą być przygotowane w formie papierowej lub formie plików pdf zgrywanych na CD lub wysyłanych email.

Cennik:

Ccena uzależniona od liczby kierowców, cena za 1 kierowcę za 1 miesiąc.

  • 1-2 kierowców 89zł netto
  • 3-5 kierowców 79zł netto
  • 6-9 kierowców 69zł netto
  • 10 i więcej kierowców - cena ustalana indywidualnie

Przykładowe raporty:

Ewidencja czasu pracy kierowcy

Raport kontrolny inspekcji drogowej

Raport wykroczeń

Przebieg pojazdu

Liniowy wykres czasu pracy

Ewidencja czasu pracy kierowcy - szczegóły rozliczenia

Raport szczegółowy